W lutym i w marcu grupy sześciolatków z Przedszkoli nr 7 i nr 32 w Lublinie odwiedziły naszą szkołę.

W świetlicy szkolnej obejrzały przedstawienie pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” oraz wystawę prac plastycznych o skarpetkowych bohaterach. Po przedstawieniu dzieci wzięły udział w zabawach i quizach bajkowych przygotowanych przez panie ze świetlicy – Beatę Szymańską i Agnieszkę Dominik. Za doskonałą znajomość tematyki bajkowej przedszkolaki otrzymały „Bajkowe medale”.

Po wspólnej zabawie pani Beata Gryta oprowadziła dzieci po szkole. Dzieci oprócz świetlicy zobaczyły klasy szkolne, bibliotekę, sale gimnastyczne i inne pomieszczenia w naszej szkole.

Na zakończenie wszyscy wzięli udział w słodkim poczęstunku w świetlicy szkolnej.