W dniu 7 marca 2019r. nasza Szkoła otworzyła swe podwoje dla przyszłych pierwszoklasistów, którzy odwiedzili nas razem ze swoimi rodzicami. Wszyscy uczestniczyli w części oficjalnej przygotowanej przez klasy trzecie. Przybyłych Gości powitała pani dyrektor Jolanta Józefaciuk, która opowiedziała o możliwościach, jakie stwarza przyszłym uczniom nasza placówka. Następnie Goście obejrzeli prezentację ukazującą życie Szkoły, podziwiali pokazy sportowców i tancerzy oraz wysłuchali informacji przedstawionych przez trzecioklasistów.

Kolejnym etapem zaprzyjaźniania się z naszą Szkołą było zwiedzanie jej gmachu, poznawanie nauczycieli i zanurzanie się w przyjaznej atmosferze. Można było się pobawić, czegoś nowego nauczyć i swobodnie porozmawiać z pedagogami oraz starszymi uczniami w otwartych dla gości salach lekcyjnych.

Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego rozdawali Gościom pamiątkowe zakładki i służyli pomocą w przemieszczaniu się po zakamarkach Szkoły.

Czekamy na nowych Uczniów, których powitamy we wrześniu z ogromną radością!

Magdalena Szmyd-Skórczewska