Mieliśmy nadzieję, że w dniach 11-12 kwietnia uda się przeprowadzić zajęcia lekcyjne. Okazało się to niemożliwe ze wglądu na dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną ze strajkiem.

Informujemy, że:

• W dniach 11-12 kwietnia ze względu na dużą liczbę nauczycieli biorących udział w strajku oraz przebywających na zwolnieniach lekarskich nie jesteśmy w stanie przeprowadzić zajęć dydaktycznych. Będą się odbywały jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach 6.30-17.00. Opiekę nad dziećmi będą sprawowali nauczyciele, którzy nie przystąpili do strajku. Dla uczniów korzystających ze stołówki będzie przygotowany posiłek.
  • Dni 15-16-17 kwietnia to okres wolny od zajęć dydaktycznych, odbywa się wówczas egzamin ósmoklasisty. W tym czasie będą miały miejsce jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach 6.30-17.00. Obiad wówczas nie będzie wydawany.

Pragniemy uspokoić Państwa, że egzamin ósmoklasisty jest dla nas priorytetem i dołożymy wszelkich starań, aby odbył się on bez zakłóceń.

Dalsze informacje dotyczące pracy szkoły będą publikowane stronie internetowej oraz przekazywane przez dziennik elektroniczny.

Proszę zatem Państwa o czytanie korespondencji w dzienniku elektronicznym i informacji na szkolnej stronie www.

Józefaciuk Jolanta