Szanowni Państwo,

Informuję, że wszyscy uprawnieni uczniowie przystąpili do egzaminu ósmoklasisty, który odbył się bez zakłóceń.

Po wiosennej przerwie świątecznej (18-23 kwietnia) od 25 kwietnia mam zamiar realizować zajęcia edukacyjne w szkole, (jeżeli będzie odpowiednia ilość nauczycieli).

Dalsze informacje dotyczące pracy szkoły w dniu 25-26 kwietnia będę mogła przekazać Państwu w dniu 24 kwietnia po otrzymaniu listy nauczycieli strajkujących i przebywających na zwolnieniach lekarskich. Proszę, zatem śledzić informacje na stronie szkoły oraz przesyłane przez dziennik elektroniczny.

Przypominam, że 24 kwietnia to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Zapewniamy opiekę w świetlicy w godzinach jej pracy.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych życzę Państwu, aby był to czas pełen pokoju, wzajemnego zrozumienia i radości w gronie rodziny i przyjaciół.

DYREKTOR SZKOŁY

Józefaciuk Jolanta