Szanowni Rodzice kandydatów do klas I na rok szkolny 2020/2021

Serdecznie zapraszamy do podjęcia nauki w Szkole  Podstawowej Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie. Naszym priorytetem jest rozwijanie potencjału uczniów i umożliwienie im osiągania sukcesów edukacyjnych oraz sportowych. Tworzymy wykształcony, doświadczony zespół nauczycieli, wspierający wszechstronny rozwój Państwa dzieci.

Nasza Szkoła prowadzi nabór do klas I na rok szkolny 2020/2021.

Dla dzieci z określonym obwodem:

Zapisy do klas I dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły będą się odbywały  w terminie od 1 kwietnia 2020 r. do 8 kwietnia 2020 r.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców/opiekunów prawnych wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Publikacja list kandydatów, którzy zgłosili się do szkoły obwodowej, będzie miała miejsce 20 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00.

Dla dzieci spoza obwodu:

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu szkoły będzie odbywała się w terminie od 21 kwietnia 2020 r. do 28 kwietnia 2020 r. do godz. 14:00.

Rekrutacja na wolne miejsca wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

(Informacje o kryteriach w postępowaniu rekrutacyjnym mogą Państwo znaleźć na stronie:

Publikacja list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych nastąpi 30 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00

Każdy z kandydatów może złożyć tylko jeden wniosek: zgłoszeniowy albo rekrutacyjny – oznacza to, że kandydaci, którzy będą przystępowali do rekrutacji na wolne miejsca poza obwodem swojej szkoły, nie składają w swoich szkołach obwodowych wniosku zgłoszeniowego. Informacja ta dotyczy szkół, których organem prowadzącym jest gmina Lublin.

Wnioski zgłoszeniowe i rekrutacyjne będą dostępne są na stronie kandydata:

www.rekrutacja.sp.lublin.eu

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są również na stronie https://lublin.eu/mieszkancy/edukacja/aktualnosci