26 czerwca 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19 dosłownie z dnia na dzień zmieniła naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy – Rodzice, jak i my – nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie.

Z zaangażowaniem i determinacją pokonaliśmy przeciwności i możemy zakończyć rok szkolny pełni satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach online, w wyznaczonym przez nich terminie.

Uczniowie klas I, II, IV, V, VI i VII otrzymają świadectwa szkolne zgodnie z harmonogramem podanym przez wychowawców.

Natomiast uczniów klas ósmych i trzecich zapraszamy w piątek, 26 czerwca 2020 roku, na ostatnie spotkanie z wychowawcami, połączone z rozdaniem świadectw, według harmonogramów podanych przez wychowawców klas.

Przypominamy, że w związku z trwającą epidemią na terenie szkoły nadal obowiązują wytyczne sanitarne. Prosimy uczniów o odbiór świadectw w maseczkach oraz o zachowywanie bezpiecznego dystansu od innych osób. Konieczne jest także zabranie własnego długopisu, którym uczeń podpisze poświadczenie odbioru świadectwa.