Szanowni Rodzice, informujemy że od dnia 6 lipca do szkoły można dostarczać wnioski w formie papierowej związane z rekrutacją elektroniczną do klas pierwszej.
1. Dokumenty, podpisane przez obojga rodziców, należy wrzucić do urny (biało-czerwonej) znajdującej się w holu szkoły w godzinach: 8.00 – 15.00.
2. W sytuacji, kiedy rodzic samotnie wychowuje dziecko, do wniosku należy dołączyć oświadczenie z wyjaśnieniem sytuacji.
3. Dokumenty należy umieścić w zaklejonej kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka.
4. Wnioski należy dostarczyć do szkoły do dnia 14 sierpnia 2020 roku.
5. Osoby nie mające możliwości wydrukowania samodzielnie wniosku proszone są o zgłoszenie się do szkoły w dniach 20 – 31 lipca 2020 roku.
6. Jeżeli każdy z obojga rodziców podpisał wniosek podpisem elektronicznym – wówczas nie ma potrzeby dostarczania ich w formie papierowej wniosku wraz załącznikami do szkoły.
7. Podpis elektroniczny jednego z rodziców nie jest wystarczający, należy dostarczyć wniosek w formie papierowej podpisany przez drugiego rodzica
8. Przypominamy, że na teren szkoły należy wejść w masce.