Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Drodzy Uczniowie!

Informujemy, że 1 września 2020 roku rozpoczynamy nowy Rok Szkolny 2020/2021
Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020

Szanowni Państwo, już za kilka dni spotkamy się aby rozpocząć nowy rok szkolny. Mamy nadzieję, że będzie to rok pełen pozytywnych wrażeń, dający naszym uczniom  możliwość poszerzenia swojej wiedzy, a najmłodszym podopiecznym, dopiero zaczynającym przygodę z nauką szkolną, pozwoli z radością wcielić się w rolę ucznia naszej szkolnej społeczności.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić naszym podopiecznym, rodzicom oraz pracownikom poczucie spokoju i bezpieczeństwa przygotowując szkołę do rozpoczęcia nauki zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami(opracowaliśmy szczegółowe procedury dotyczące bezpiecznego funkcjonowania naszej placówki w okresie zagrożenia Covid-19).

Przedstawiam procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole w okresie pandemii.

Procedura postępowania z uczniem zgłaszającym problemy zdrowotne

Instrukcja porządkowa

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej