Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Decyzją Prezesa Rady Ministrów RP z dnia 23 października 2020 roku zajęcia w szkole podstawowej dla klas 4 -8 przechodzą w tryb pracy zdalnej w dniach 26.10.2020r. – 6.11.2020 r.

W związku z powyższym nauka odbywać się będzie zgodnie z ramowym planem nauczania obowiązującym w czasie pracy stacjonarnej i tygodniowym rozkładem zajęć.

Nauczanie w formie zdalnej jest realizacją obowiązku szkolnego i dlatego nauczyciele są zobowiązani do systematycznego sprawdzania obecności

Uczniowie klas 1 – 3 kontynuują nauczanie w formie stacjonarnej według tygodniowego planu zajęć.

Świetlica oraz stołówka szkolna funkcjonują bez zmian dla uczniów klas 1 – 3

Dalej obowiązują zasady funkcjonowania szkoły w czasie pandemii dotyczące przyprowadzania i odbierania uczniów oraz przebywania uczniów na terenie szkoły.

Józefaciuk Jolanta