W dniach 17 – 19 marca 2021 r. odbędzie się po raz drugi próbny egzamin ósmoklasisty. W tym czasie uczniowie klas ósmych są zwolnieni z zajęć edukacyjnych on-line.

Harmonogram egzaminów próbnych dla uczniów klas ósmych

• egzamin próbny z języka polskiego – dn. 17.03.2021 r.
  • egzamin próbny z matematyki – dn. 18.03.2021 r.
  • egzamin próbny z języka angielskiego/niemieckiego – dn. 19.03.2021 r.

8a – godz. 9:00

grupa I – sala 24, opiekun – Paulina Dziurdzia

grupa II – sala 25, opiekun – Wojciech Stefański

• 8b – godz. 9:10

grupa I – sala 29, opiekun – Anna Skoczek

grupa II – sala 15, opiekun – Bożena Trawka

• 8c – godz. 9:20

grupa I – sala 14, opiekun – Halina Podleśna

grupa II – sala 31, opiekun – Anna Szewczyk

• 8d – godz. 9:30

grupa I – sala 17, opiekun – Mariusz Śledź

grupa II – sala 16, opiekun – Izabela Janczak-Nowicka

• uczniowie z wydłużonym czasem pracy – godz. 9:40

sala 30, opiekun – Anna Łazuka

Na następnych próbnych egzaminach obowiązuje tan sam podział na grupy i sale, także opiekun pozostaje niezmieniony.

Uczniowie przychodzący do szkoły na próbny egzamin ósmoklasistów nie mogą posiadać przy sobie telefonu komórkowego. W przypadku złamania tej zasady uczeń będzie obowiązany do pozostawienia telefonu u osoby sprawującej opiekę nad uczniami danej klasy. Uczniowie wchodząc do szkoły zobowiązani są do zmiany obuwia, które wraz z kurtkami zabierają ze sobą do sal egzaminacyjnych. Każdy uczeń przynosi ze sobą tylko dozwolone przybory szkolne: długopis/pióro z czarnym tuszem, na matematykę linijkę. Na egzaminie uczniowie nie mogą posługiwać się kalkulatorem, nie mogą też używać korektora.