Drodzy Uczniowie,

Zbliża się dzień powrotu do nauki stacjonarnej – Wracamy do szkoły jako budynku i do szkoły jako społeczności uczniów, nauczycieli, pracowników wspomagających oraz rodziców.

To będzie czas uczenia się na nowo rzeczywistości szkolnej – Będziemy uczyć się na nowo być razem i odbudowywać więzi i relacje, tak by uczenie i nauczanie było efektywniejsze i bardziej przyjemne dla wszystkich. Temu właśnie w szczególności chcemy poświęcić czas, który pozostał nam do końca roku szkolnego.

W pierwszych dniach nauki w murach szkolnych nie będziemy Was testować i odpytywać –
Z własnej inicjatywy będziecie mogli poprawić oceny w porozumieniu z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Skoncentrujemy się na rozwijaniu pozytywnych relacji społecznych pomiędzy nauczycielami
i uczniami. Zwrócimy szczególną uwagę na działania integrujące i budujące bezpieczeństwo w grupie. Wróćcie do szkoły z „otwartą głową” i „spokojnym sercem”.

Jolanta Józefaciuk