Dzień Edukacji Narodowej, jest to święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pedagogów, ale również uczniów i rodziców oraz pracowników szkół. Obchodzimy go w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, które zajęło się reformą edukacji i wprowadziło wiele innowacyjnych rozwiązań. W naszej szkole również uczciliśmy to święto apelem przygotowanym przez uczniów naszej szkoły. Występ z tej okazji przygotował chór szkolny pod opieką pani Wiesławy Jusiak oraz uczniowie klas: 2a, 2b, 5b z pomocą pań: Edyty Sędłak, Aleksandry Studzińskiej, Katarzyny Kleszowskiej oraz Marii Świć.

Wszystkim nauczycielom życzymy, radości, uśmiechu, cierpliwości, wytrwałości oraz czerpania radość ze swej pracy a uczniom dziękujemy za to, ze z nami jesteście.