Składka wynosi 30 zł od dziecka na rok (25 zł na dziecko w przypadku rodzeństwa lub po 20 zł w przypadku trójki lub więcej dzieci).

Tegoroczne wpłaty chcemy przeznaczyć przede wszystkim na zakup zamykanych szafek dla dzieci oraz nagrody dla wyróżniających się uczniów.

Składkę można wpłacać bezpośrednio lub zebrać w klasie i wpłacić zbiorczo na konto Rady Rodziców nr 23 1540 1144 2114 6406 9250 0001 (w tytule przelewu proszę podać klasę lub imię i nazwisko oraz klasę dziecka).

W tym roku w porozumieniu z Dyrekcją szkoły przygotowaliśmy konkurs. Dwie klasy (po jednej z poziomów I-IV oraz V-VIII), w których do końca grudnia będzie największy wskaźnik wpłat (% uczniów klasy), w nagrodę otrzymają możliwość zorganizowania dyskoteki/zabawy klasowej.