Niedawno w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Wielkanocna palemka” dla uczniów klas 1-3. Dzieci samodzielnie tworzyły na lekcjach palmy wielkanocne. Uczniowie z różnorodnych materiałów, takich jak: gałązki, bukszpan, kolorowa bibuła, suszone kwiaty czy kolorowe wstążki wyczarowali przepiękne palmy. Zdobiły one nasz szkolny hol w przedświątecznym tygodniu. W dniu 13 kwietnia 2022 r. podczas wielkanocnego przedstawienia zostały wręczone nagrody naszym laureatom:

I miejsce: Zofia Pilipczuk kl.1a, Karolina Kowalik kl. 1b, Nikola Chmielewska kl. 2b

II miejsce: Wojciech Żak kl. 1a, Szymon Jóźwiak kl. 1b, Igor Kornicki kl. 2b

III miejsce: Sebastian Skała kl. 1a, Wiktor Dąbrowski kl. 1b, Kacper Amernik kl. 2b

wyróżnienia: Jan Pszczoła kl. 1a, Lena Wójcik kl. 1a, Jan Kępa kl. 1b, Kamil Urbanowicz kl. 1b, Oliwia Urbaniak kl. 2b, Hanna Makaruk kl. 2b

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Joanna Stępniak, Aleksandra Studzińska