Karate to więcej niż sport – to szkoła charakteru”

Mamy przyjemność zaprosić na ciekawe zajęcia sportowe organizowane przy współpracy z Lubelskim Klubem Karate Tradycyjnego w ramach ogólnopolskiego programu „Sportowy Talent”. Program treningowy obejmuje podstawy karate i ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, realizowany jest w odpowiednich grupach wiekowych.

Zajęcia prowadzone są w specjalistycznych salach do sztuk walki w obiekcie hali widowiskowo- sportowej Globus w Lublinie przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.
Szczegółowy rozkład zajęć oraz możliwość zapisów znajdują się na stronie internetowej www.lublin.karate.pl.

Powołanie się na rekomendację z naszej Szkoły i na podstawie zaproszenia na bezpłatne zajęcia , umożliwia przez pierwszy miesiąc uczestnictwo w bezpłatnych zajęciach dla nowych adeptów karate.

Zaproszenie na bezpłatne treningi

Dodatkowe informacje nr tel.: 537 110 104, 507 197 540.