Dnia 10 listopada uczniowie klasy 6b: Mateusz Bartyka, Kornelia Gryta, Olga Łucyn, Ola Piłat, Ola Różyk i Paweł Waszczeniuk, pod kierunkiem p. Anny Wróblewskiej-Kozioł oraz p. Małgorzaty Pater, przygotowali i zaprezentowali program artystyczny z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Recytując fragmenty wierszy i prozy, przypomnieli słuchaczom etapy trudnej drogi do wolności, która stała się udziałem naszej Ojczyzny.

Również w tym dniu nasza szkoła już po raz kolejny wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Punktualnie o symbolicznej godzinie 11.11 uczniowie wraz z nauczycielami uroczyście odśpiewali hymn państwowy – na cześć Niepodległej.

Sprzęt nagłaśniający wydarzenie otrzymaliśmy dzięki udziałowi w projekcie #LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie mieli okazję pracować z mikrofonami otrzymanymi w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszlosci