Chociaż Boże Narodzenie już dawno za nami, świąteczna atmosfera towarzyszyła nam przez cały styczeń. Jeszcze przed feriami zimowymi mieliśmy okazję do spotkania noworocznego, podczas którego chór szkolny „Iskierki” przywołał świąteczną atmosferę poprzez kolędy i pastorałki, jak również występy instrumentalne. Dzieci z klasy 2b wystąpiły w jasełkach, a trzecioklasiści wystawili przedstawienie w języku angielskim pt. „The Snowman”. W trakcie uroczystości wszyscy uczniowie z dużym zaangażowaniem prezentowali przygotowany program artystyczny zawierający ciekawe teksty literackie oraz oprawę muzyczną w języku polskim i angielskim. Noworoczną akademię z zapartym tchem oglądali rodzice, a także sześciolatki z sąsiadujących przedszkoli.

Program artystyczny przygotowały: Wiesława Jusiak, Joanna Stępniak, Aleksandra Studzińska – Hołota, Małgorzata Zabratańska.