Dzieci ze świetlicy szkolnej przygotowały krótką inscenizację związaną ze Świętami Wielkanocnymi, które przedstawili swoim koleżankom i kolegom z klas 1-3 w dniu 03.04.2023r. Obejrzeliśmy gaik, kurka, wystawę plastyczną, wysłuchaliśmy piosenek związanych z Wielkanocą, życzeń i wierszy. Po przedstawieniu dzieci wyruszyły w orszaku z gaikiem i kurkiem, zaglądając do klas, składały życzenia nauczycielom i dzieciom, za co byli obdarowywani słodkościami.

W przedstawieniu o tradycjach wielkanocnych udział wzięli: Zuzia Kowalczyk z klasy 2b, Amelka Kubiak z klasy 2a, Marcel Chabior z klasy 2a, Martyna Radwan z klasy 1a, Wiktoria Szyszkowska z klasy 1a, Ala Turyła z klasy 2a, Laura Szostak z klasy 1a, Ola Grodek z klasy 1a, Zuzia Ruszczyńska z klasy 3a, Hania Chudziak z klasy 2b, Olga Zaloha z klasy 2a.

Uczniowie klasy 5a: Maks Snopek, Blanka Kamińska, Martyna Dziedzic, Anna Sukhnatskaa, Nina Kosmala, Maria Chudziak, Maja Baranowska, Mykhailo Barnych, Hanna Ulanowska, Jan Borowiec.

Dekoracje świąteczne wykonały dzieci ze świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Mai Świć, pani Barbary Sułkowskiej, pani Beaty Szymańskiej.

Nad całością czuwała pani Wiesława Jusiak.