Mając na celu bezpieczeństwo osób korzystających z naszych obiektów sportowych oraz utrzymanie nowo wyremontowanych boisk w jak najlepszym stanie technicznym, przypominamy, że:

• Dzieci mogą przebywać na terenie placu zabaw oraz boiska szkolnego WYŁĄCZNIE pod opieką osób dorosłych, które odpowiadają za ich zdrowie i bezpieczeństwo.
  • Korzystanie z obiektów sportowych na terenie szkoły przez osoby postronne jest możliwe po uprzednim zarezerwowaniu terminu oraz uzgodnieniu warunków z dyrektorem szkoły. Osobą dokonującą takiej rezerwacji może być jedynie osoba pełnoletnia, biorąca odpowiedzialność za osoby wchodzące na obiekt oraz za przestrzeganie wskazanych zasad bezpieczeństwa. W podaniu do dyrektora szkoły należy określić, kto, kiedy i w jakich godzinach chce skorzystać z obiektów sportowych.
  • Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie osób przebywających na terenie boiska NIEZGODNIE z obowiązującym regulaminem boisk sportowych przy Szkole Podstawowej nr 31 w Lublinie. Szkoła nie ponosi również odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na  boisku.
  • Regulamin porządkowy użytkowania boisk sportowych