1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyła się Sportowa Olimpiada dla uczniów klas 2-3. Wszystkie zmagania sportowe zostały zorganizowane na boisku szkolnym. Nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. Na początku klasy drugie i trzecie rozegrały mecz w piłkę nożną.
Po krótkim odpoczynku odbyły się wyścigi w rzędach. Szczególnie podobały się dzieciom skoki w workach i bieg z piłeczką do ping ponga.
Uczniowie przypomnieli sobie zabawy podwórkowe: „klasy”, grę „w kapsle” i „gumę”. Dużą radość sprawiły uczniom zabawy z chustą animacyjną.
Zmęczeni uczniowie mogli odpocząć w cieniu drzew na kocach, gdzie grali w gry planszowe, słuchali muzyki i częstowali się słodkimi przekąskami.
Humor wszystkim dopisywał, a pogoda sprzyjała aktywnym zabawom na świeżym powietrzu.

Wychowawcy klas 2-3