28 września 2017r. nad Zalewem Zemborzyckim odbył się piknik rodzinny dla uczniów i ich rodziców z klas II, III i IV naszej szkoły. Dzieci chętnie brały udział w licznych zabawach i konkursach.  Jak na piknik przystało, było barwnie i kolorowo. Słoneczna i piękna pogoda, a także przyjazna atmosfera oraz dobry humor były kluczem do udanej imprezy. Dzieciaki mogły korzystać z licznych atrakcji. Doskonale bawiły się na pompowanych zjeżdżalniach. Swoją sprawność i siłę mięśni mogły pokazać na ściance wspinaczkowej. Niezwykle pasjonujące było strzelanie z łuku oraz zabawy w kuli zorbing. Ci, którzy uwielbiają mocne wrażenia, mogli przejechać się quadem.

Głodnym i spragnionym rodzice oferowali gorące kiełbaski, szaszłyki z grilla, sałatki i soki.

Dziękujemy za fantastyczną, wspólną zabawę!!!

Elżbieta Pizoń