Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie przyłączyła się do akcji charytatywnej mającej na celu wsparcie zbiórki funduszy na lek dla Nineczki Kropeczki.

Ninka Słupska choruje na SMA, a rodzice walczą o terapię genową by ją ratować. Koszt takiej terapii jest zawrotny (9,5 mln zł.!!!), dlatego też rodzina dziewczynki robi wszystko, by jej pomóc.

Koło psychologiczne, Samorząd Uczniowski oraz świetlica szkolna postanowiły również przyłączyć się do akcji.

Od początku marca prowadzona jest w szkole zbiórka nakrętek, które zostaną przekazane na pomoc małej Nince. Bardzo gorąco zachęcamy  wszystkich uczniów o przynoszenie nakrętek, które uda im się zebrać. Uczniowie klas IV – VIII mogą również w ramach spaceru do szkoły J przynieść zebrane nakrętki. Pudełko na nakrętki znajduje się przy drzwiach wejściowych. Pomóżmy Nince w walce z tą ciężką chorobą i nie zostawmy jej z tym samej.

Bardzo gorąco zachęcamy do włączenia się w naszą akcję.

Koło psychologiczne