„Ostatni raz z moją klasą,

Już pożegnać czas mych przyjaciół” (Manchester – „Ostatni raz”)

Dnia 15 czerwca 2022 roku odbył się w naszej szkole Bal Ósmoklasistów. Uczniowie klas: 8ab, 8c, 8d i 8e bawili się w towarzystwie Dyrektora Szkoły – p. Jolanty Józefaciuk, p. Wicedyrektor – Mirosławy Ziętek, p. Kierownik Świetlicy – Anny Ostaszewskiej, Wychowawców, Nauczycieli, Rodziców i zaproszonych Gości.

W części oficjalnej Balu ósmoklasiści wystąpili z pięknie zatańczoną „belgijką” i „skrzypkiem”. Ósmoklasistki zaprezentowały także swój autorski układ taneczny do utworu „Crazy Frog”.  Uczniowie bawili się w pięknie udekorowanej przez siebie i Rodziców sali, przy dźwiękach muzyki zapewnionej przez profesjonalnego DJ-a. Wspaniały poczęstunek dla uczestników Balu oraz zaproszonych Gości przygotowały nasze szkolne kucharki we współpracy z Rodzicami. Zabawa była znakomita, przebiegała w radosnej i serdecznej atmosferze.

Będziemy Bal Ósmoklasistów 2022 wspominać bardzo miło i długo!

„Nie do wiary, jak szybko płynie czas,

Wczoraj mali – dziś dorosły świat…”

Belgijka