24 czerwca 2022r. uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. Ósmoklasiści stali się oficjalnie absolwentami Szkoły Podstawowej nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy i nagrody ufundowane przez przedstawicieli Patrona Szkoły, w tym najważniejsze: statuetkę Ikara, którą została nagrodzona  Maria Cytawa z klasy 8ab, oraz Medal Pilota Eugeniusza Kasprzaka, który otrzymał Jakub Łukasik z klasy 8d. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymały: Julia Flis z klasy 8ab oraz Kinga Łucyn z klasy 8c. Nagroda Rady Rodziców przypadła w udziale Julii Flis. Dyrektor Szkoły – Pani Jolanta Józefaciuk wyróżniła również Rodziców zaangażowanych w życie społeczności szkolnej, wręczając pamiątkowe dyplomy oraz listy gratulacyjne.

Wszystkim uczennicom i uczniom naszej szkoły gratulujemy ukończenia roku szkolnego oraz osiągniętych sukcesów. Udanych i bezpiecznych wakacji!