Marzec w naszej Szkole rozpoczęliśmy Dniami Otwartymi, na które zaprosiliśmy przyszłorocznych pierwszoklasistów z rodzicami. W sali gimnastycznej przedstawiliśmy wraz z panią dyrektor Jolantą Józefaciuk wszystkim gościom ofertę naszej Szkoły, posiłkując się prezentacją multimedialną. Uczniowie klasy 1a zaśpiewali i zatańczyli dla swych przyszłych kolegów, a przygotowały ich panie: Elżbieta Łączka-Demczuk i Małgorzata Zabratańska. Piłkarze pod okiem trenera i nauczyciela w-f zaprezentowali umiejętności piłkarskie, a nad pokazami gimnastyki sportowej i gimnastyki z szarfami czuwały panie Ewa Stefańska i Katarzyna Piasecka. Oprawę muzyczną przygotowała pani Wiesława Jusiak, która uczy przedmiotów artystycznych i opiekuje się chórem szkolnym. Trening karate poprowadził dla wszystkich sensej Mikołaj Muchowski. Oprawę słowną wymienionych działań przygotowały i zapewniły panie: Aleksandra Studzińska-Hołota i Magdalena Szmyd-Skórczewska.

Goście mogli pospacerować po Szkole i wziąć udział w zajęciach przygotowanych w różnych salach przez nauczycieli.

Zapraszamy od września w nasze gościnne progi!