Szkoła nr 31 im. Lotników Polskich we współpracy z Miejskim Towarzystwem Pływackim „Lublinianka” oraz Wydziałem Sportu Miasta Lublin zapraszają do zapisów do 1. klasy profilowanej.

Atuty:
-zajęcia 3x tygodniu na basenie zlokalizowanym w niedalekiej odległości od szkoły
-profesjonalna kadra trenersko/instruktorska z klubu pływackiego MTP Lublinianka
-uczestnictwo w profesjonalnym klubie pływackim – MTP Lublinianka
-starty w zawodach pływackich
-opieka klubu w kwestii treningów wodnych oraz ćwiczeń lądowych
-pakiet startowy dla nowych członków.

Obowiązki:
-podstawowe umiejętności pływackie – unoszenie się na wodzie/praca nogami na plecach i brzuchu/umiejętność samodzielnego zanurzania
-uczestnictwo w klubie sportowym MTP Lublinianka (deklaracja członkowska i opłacanie składek – 30zł/miesiąc – przeznaczonych na start w zawodach, koszulki, czepek oraz opiekę Klubu).

Data testu naborowego będzie podana zgłoszonym osobom w późniejszym terminie.

Kontakt bezpośrednio w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 31 w Lublinie pod numerem telefonu 817286700.