Dnia 13 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się już kolejny „Szkolny Pokaz Talentów”. W ten sposób chcemy zachęcać młodych ludzi do pokazywania swoich uzdolnień, bo przecież każdy z nas ma swój talent, który warto rozwijać już od najmłodszych lat.
Swoje niespotykane umiejętności taneczne, wokalne i artystyczne zaprezentowało w tym roku około 20 uczniów naszej szkoły. Uczniowie prezentowali się w grupach oraz indywidualnie. W holu na parterze można było obejrzeć wystawę prac uczniów uzdolnionych plastycznie: Blanki Kamińskiej, Łucji Paneckiej, Franka Rybaka, Aleksandry Różyk, Karoliny Kowalik i Niny Małolepszej.
Na początku pokazów zaprezentowali się zaprzyjaźnieni artyści z formacji tanecznej „Fly 5”. Ich występy spotkały się z wielkim entuzjazmem publiczności. Podobnie jak występy wokalne Hanny Ulanowskiej i Mai Strużek, które śpiewały piosenki znanych wokalistów, razem ze zgromadzoną w sali gimnastycznej widownią. Nina Kosmala pokazała przepiękny, wymagający niezwykłych umiejętności gimnastycznych, układ taneczny, który zachwycił wszystkich widzów. Na zakończenie pokazów wystąpił niezwykle utalentowany nasz ukraiński kolega Vladis Poberezhniuk, który wykonał wiązankę utworów na akordeonie. Bardzo cieszy nas fakt, że występy wszystkich uczestników bardzo się podobały i zostały docenione ogromnymi brawami przez szkolną publiczność. Wszystkim występującym serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!
Z okazji Lubelskich Dni Seniora, tego samego dnia o godzinie 17, występy wszystkich uczestników „Szkolnego Pokazu Talentów” zostały powtórzone dla zaproszonych gości z Klubu Seniorów Aeroklubu Lubelskiego i Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP oddz. Lublin oraz innych osób związanych z naszą szkołą.