Ostatnie wspólne chwile w tym roku szkolnym spędziliśmy na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie klas drugich zaprezentowali program artystyczny przygotowany specjalnie na tę uroczystość. Recytowali wiersze o naszej szkole, które sami ułożyli, a piosenki wakacyjne i przygotowane układy taneczne zachwyciły gości i kolegów z innych klas.
Uczniowie, którzy wyróżniali się wysokimi wynikami w nauce i nienagannym zachowaniem, otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radnego Rady Miasta Lublin Pana Marcina Jakóbczyka.
Podziękowania za całoroczne zaangażowanie, życzliwość i trud włożony w pracę na rzecz naszej szkoły odebrali rodzice, którzy aktywnie wspierali działania Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz całej społeczności szkolnej. Szczególne słowa podziękowania otrzymał Pan Paweł Makaruk, który odmalował dwie sale lekcyjne w szkole.
Dziękujemy!

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy udanych wakacji!

wychowawcy klas drugich: Joanna Stępniak i Elżbieta Pizoń