W Dzielnicowym Domu Kultury „Bronowice” przy  ul. Olchowej 8 możemy oglądać prace plastyczne dzieci ze świetlicy szkolnej oraz uczniów klas trzecich. W dniu 21.03. 2017 r. została otwarta wystawa pod tytułem „Książka moim przyjacielem”.

Prace zostały przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: Agnieszki Dominik, Beaty Szymańskiej, Joanny Jabłońskiej, Violetty Krzywickiej, Małgorzaty Wacławek i Wiesławy Jusiak. Oprócz prac plastycznych dzieci przygotowane przez p. Beatę Szymańską, p. Agnieszkę Dominik i p. Wiesławę Jusiak zaprezentowały inscenizację pt. „W bibliotece” i piosenkę pt. „Książki”. Wręczając kwiaty p. Ewie Rejmak – organizatorce wystawy, dzieci podziękowały za możliwość prezentacji swoich prac. Na zakończenie były cukierki, zrobiliśmy wspólne zdjęcie i wpisaliśmy się do Księgi Pamiątkowej.