15 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwartych Drzwi. Przedszkolaków i ich rodziców przywitała pani dyrektor Jolanta Józefaciuk. Przedstawiła najważniejsze zasady funkcjonowania placówki. Następnie prowadzący uroczystość Sandra Ciebień i Łukasz Jaworski z kl. 5c zaprosili przybyłych gości do obejrzenia programu artystycznego. Pokazy taneczne, przedstawienie w wykonaniu trzecioklasistów, pokaz sportowy – to atrakcje przygotowane przez uczniów. Całość uświetnił występ szkolnego chóru „Iskierki”.

Przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami mogli zajrzeć do sal lekcyjnych i sali gimnastycznej, stołówki, świetlicy i biblioteki, porysować na tablicach multimedialnych, rozwiązać specjalnie dla nich przygotowane łamigłówki, wreszcie – porozmawiać z nauczycielami i uczniami. Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie spełniło oczekiwania rodziców, a przede wszystkim przedszkolaków – i że z wieloma z nich spotkamy się w przyszłym roku szkolnym.